Valmieras festivāls

 1. Par festivālu

  Valmieras vasaras teātra festivāla programmas pamatā – tikai īpaši festivālam radīti darbi, ko veido nacionālā un starptautiskā mērogā zināmi profesionāļi. Neierastās vietās un oriģinālās formās Valmieras pilsētvidē tiek izrādīti iestudējumi, kas izklaidē, bagātina, provocē, un noteikti neatstāj vienaldzīgus festivāla apmeklētājus.Papildus teātra izrādēm tiek izvērsta paralēlā programma, radot bagātīgus vasaras mākslas svētkus pilsētvidē.

  Festivāla idejas realizācijā būtiska loma ir Rūdolfa Blaumaņa Teātra festivālam, kas Valmierā aizsākās 1999.gadā un notika reizi trīs gados, žūrijai izvērtējot labākos dažādu teātru repertuāros esošo Blaumaņa lugu iestudējumus. Attīstot šo tradīciju, top jauns un saturā citādāks starpdisciplinārs vasaras festivāls, kurš plānots kā skatuves mākslas svētki Valmierā.

  2017.gadā festivāls veltīts ģimenēm, bērniem un jauniešiem. Tajā pirmizrādes piedzīvos 7 jauniestudējumi dažādās vietās Valmieras pilsētvidē, būs arī brīvdabas kino programma sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kino festivālu, pagalmu spēles, gastronomiskie piedzīvojumi un citas aktivitātes.


 2. Saziņai

  Festivāla birojs atrodas Valmieras drāmas teātrī, Lāčplēša ielā 4.

  Kontaktiem: festivals@valmiera.lv, + 371 26548855


Built with Berta.me