Valmieras festivāls

Noteikumi un privātums
Tā kā festivālam šogad ir pašam sava lietotne, kuru bez maksas iespējams lejupielādēt App store un Google play veikalos, meklējot VVTF’19 , tad mēs no savas puses izstāstām par noteikumiem un atbildībām, kuras svarīgas lietotājiem, lejupielādējot lietotni un norādot savu personīgo informāciju.

Privātuma politika, personas datu apstrādes politika
Personīgā informācija, ko mums nodrošina Lietotājs, netiks nodota trešajām personām bez Lietotāja piekrišanas, kā arī netiks izmantota citiem nolūkiem bez iepriekšējas saskaņošanas ar Lietotāju. Mēs īstenojam neskaitāmus drošības pasākumus, lai garantētu Lietotāja personīgās informācijas drošību, kad ievadāt vai nodrošināt mums savu personīgo informāciju. Lietotājam aizliegts izmantot svešu personu datus.

Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju?
Mēs izmantojam ārējo pakalpojumu nodrošinātājus - trešās puses - App Store, Google Play, kas nodrošina festivāla lietotnes korektu darbību.

Vai mēs atklājam kādu informāciju trešajām pusēm?
Mēs nepārdodam, netirgojam un citādi nenododam trešajām pusēm informāciju par Lietotājiem. Tas neattiecas uz trešajām pusēm, kuras palīdz mums pārvaldīt lietotni, veikt biznesa darbības vai apkalpot jūs, ja šīs puses piekrīt ievērot attiecīgās informācijas konfidencialitāti.

Tiešsaistes režīmam paredzēta privātuma politika
Tiešsaistes režīmam paredzētā Privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas apkopota mūsu lietotnes lejupielādēšanas laikā un neattiecas uz bezsaistē ievākto informāciju.

Lietotāja piekrišana
Izmantojot mūsu lietotni, Lietotājs piekrīt mūsu Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai.

Izmaiņas privātuma politikā
Ja izlemsim veikt kādas izmaiņas spēkā esošajā Privātuma politikā, publicēsim attiecīgās izmaiņas šajā sadaļā. Lietotāja pienākums ir patstāvīgi sekot līdzi izmaiņām. Sistēmas lietošana uzskatāma par apstākli, kas apliecina piekrišanu Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai.

Kontakti
Ja Lietotājam ir radušies kādi jautājumi, kas attiecas uz mūsu Privātuma politiku, vai jautājumi vai priekšlikumi ir radušies saistībā ar Privātuma jautājumiem, sūtiet tos uz mūsu e-pasta adresi: prese.vvtf@gmail.com , +371 25544338.

Built with Berta.me