Valmieras festivāls

 1. Teātris mēbeļu veikalā KUR PAZUDIS VIKTORS SAPROPELIS?

  / Norises vieta – mēbeļu veikals Dzintarvidi, Raiņa iela 8, Valmiera /

  Izrādes radošā komanda – režisore Paula Pļavniece, dramaturģe Justīne Kļava, scenogrāfe Marija Rozīte-Vītola, aktieri Aleksejs Geiko un Uldis Sniķers

  Kāds desmit gadus vecs zēns atstāts pieskatīt mammas mēbeļu veikalu, kamēr tā saimniece uz mirklīti izgājusi. Brīdī, kad tajā iegriežas nejaušs garāmgājējs, lai  nopirktu dīvānu, garlaicības māktais zēns potenciālo pircēju iesaista spēlē, ar kuras palīdzību vēlas atrast kādu mītisku viszinošu radījumu – Viktoru Sapropeli. Klīst baumas, ka vēl pavisam nesen Viktors esot atstājis dubļainas pēdas kādā lietoto mēbeļu angārā.

  Izrādē „Kur pazudis Viktors Sapropelis?", divi jaunieši kopā ar dīvāniem, bufetēm un naktsskapīšiem meklēs atbildes uz dažādiem būtiskiem jautājumiem – kāpēc cilvēki, stāvot uz vietas, saka: „esmu iebraucis auzās"; kāpēc Sniegbaltītei ir melni mati; no kurienes spilvenos rodas spalvas; kāpēc cilvēki karo, kas ir mīlestība, un kāpēc esmu, nevis neesmu.

  Kad izmisums draud ņemt virsroku un šķiet, ka Viktors Sapropelis ir izdomājums, atklājas, ka viņš vienmēr atradies tepat līdzās, lai uzglabātu un sargātu visu, kas līdz šim noticis un vēl notiks.

  Auditorija: 4+

  Izrādes    4.augustā plkst. 16:00 / Pirkt biļeti /

                 5.augustā plkst. 13:00 / Pirkt biļeti / un 16:00 / Pirkt biļeti /

                 6.augustā plkst. 12:00 / Pirkt biļeti /

  Izrādes īpašais atbalstītājs
Built with Berta.me