Valmieras festivāls


  1. TIKAI FESTIVĀLAM RADĪTAS TEĀTRA IZRĀDES, PROGRAMMA BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM, KINO UN MŪZIKA.

    5.AUGUSTS

    Teātris | pl.18:00 | A.STRINDBERGS “JŪLIJAS JAUNKUNDZE” (EST, ar audio tulkojumu LV) | pagalmā aiz Valmieras muzeja

    Teātris | pl.19:00 | R.BLAUMANIS “TĀLAVAS TAURĒTĀJS”. MAREUNROL’S un SHIPSEA | Bānīša depo, Dzelzceļa iela 5

    Teātris | pl.21:30 | R.BLAUMANIS “PURVA BRIDĒJS. CILTSKOKS”. Kristaps Pētersons. | pļava Sajūtu parkā,Gaujas Stāvie krasti IZRĀDE IR ATCELTA! SĪKĀKA INFORMĀCIJA ZIŅU SADAĻĀ!

    Teātris | pl.21:30 | RAINIS “SPĒLĒJU, DANCOJU”. Mārtiņš Eihe un grupa “Iļģi” | Dzirnavu 15, Valmiermuižas staļļa pagalms

    Kino | pl.22:00 | MĀKSLAS FILMA “LAUKU KĀZAS” (komēdija, Īslande) | Hanzas laukums    

    Mūzika | pl.24:00 | Valmiermuižas Latvijas garšu bārs - grupa "TESA" | Valmiermuižas Alus dārzs

     

    6.AUGUSTS

    Bērniem l pl.12:00| PAGALMU TEĀTRA IZRĀDE “NĀC LAUKĀ!” | L.Laicena iela 9, pagalms   

    Jauniešiem | pl.14:00| IZRĀDE “SUPSUPSUKAS” | Rīgas iela 45, Skeitparks 

    Teātris | pl.16:00 | R.BLAUMANIS “TĀLAVAS TAURĒTĀJS”. MAREUNROL’S un SHIPSEA | Bānīša depo, Dzelzceļa iela 5                 

    Teātris | pl.19:00 | R.BLAUMANIS “TĀLAVAS TAURĒTĀJS”. MAREUNROL’S un SHIPSEA | Bānīša depo, Dzelzceļa iela 5    

    Teātris | pl.21:30 | R.BLAUMANIS “PURVA BRIDĒJS. CILTSKOKS”. Kristaps Pētersons. | pļava Sajūtu parkā,Gaujas Stāvie krasti IZRĀDE IR ATCELTA! SĪKĀKA INFORMĀCIJA ZIŅU SADAĻĀ!

    Teātris | pl.21:30 | RAINIS “SPĒLĒJU, DANCOJU”. Mārtiņš Eihe un grupa “Iļģi” | Dzirnavu 15, Valmiermuižas staļļa pagalms                

    Kino | pl.22:00| MĀKSLAS FILMA “LABĀ SIRDS” (drāma, Īslande / Dānija / ASV / Francija / Vācija), Hanzas laukums  

    Mūzika | pl.24:00| Valmiermuižas Latvijas garšu bārs - grupa "Mūsdienas" | Valmiermuižas Alus dārzs

     

    7.AUGUSTS

    Bērniem lpl.12:00 | PAGALMU TEĀTRA IZRĀDE “NĀC LAUKĀ!” | G.Apiņa iela 22, pagalms

    Jauniešiem | pl. 14:00| IZRĀDE “SUPSUPSUKAS” | Rīgas iela 45, Skeitparks 

    Teātris | pl.16:00 | R.BLAUMANIS “TĀLAVAS TAURĒTĀJS”. MAREUNROL’S un SHIPSEA | Bānīša depo, Dzelzceļa iela 5

    Mūzika | pl.16:00| Valmiermuižas Latvijas garšu bārs - dziesminiece Anete Kozlovska | Valmiermuižas Alus dārzs

    Teātris | pl.19:00 | R.BLAUMANIS “TĀLAVAS TAURĒTĀJS”. MAREUNROL’S un SHIPSEA | Bānīša depo, Dzelzceļa iela 5           

    Teātris | pl.21:30 | RAINIS “SPĒLĒJU, DANCOJU”. Mārtiņš Eihe un grupa “Iļģi” | Dzirnavu 15, Valmiermuižas staļļa pagalms

    Kino |pl.22:00| MĀKSLAS FILMA “NE SAVĀ DABĀ” (drāma, Norvēģija) | Hanzas laukums

    Mūzika | pl.24:00| Valmiermuižas Latvijas garšu bārā festivāla noslēgums - danči ar grupu "Iļģi" | Valmiermuižas Alus dārzs

    ! izrāžu garums nepārsniegs 2h



Built with Berta.me